О компании

ЧП "ВСВ ПЛЮС" є стабільно розвивається компанією, що має багаторічний досвід поставок хімічної продукції, сировини і товарів на підприємства будівельної, виробничої та оптово-роздрібної сфери України та країн ближнього зарубіжжя.

Такі якості як надійність, маневреність, пунктуальність, а також індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом на тлі гнучкої цінової політики зумовили можливість довгострокового і взаємовигідного співробітництва з багатьма підприємствами хімічної та будівельної промисловості. Співпраця з нами дозволить в найкоротші терміни гарантовано отримати необхідну хімічну продукцію з доставкою в будь-яку точку на карті світу.


Почати співпрацювати з нами дуже просто. Для цього Вам необхідно лише подзвонити нам, відправити факс або електронного листа. А ми в свою чергу постараємося зробити все, щоб виправдати Ваші очікування. Нам важливий кожен клієнт і за кожним з них ми закріплюємо персонального менеджера, який буде відповідати перед Вами особисто. Впевнені, що зможемо встановити з Вами міцні і довготривалі стосунки!


Стройматериалы