Опис продукту

ЗАСТОСУВАННЯ
НРВ-80 ефективно застосовується для спрямованого руйнування:
* Всіх видів гірських порід, включаючи розбирання негабаритів, пасеровку, відділення блоків від масивів і т. Д .;
* Бетонних, залізобетонних, кам'яних і т. П. Об'єктів. Температура руйнується об'єкта повинна бути в інтервалі від -10 ° С до + 35 ° С. Руйнування проводиться без шуму, розльоту осколків, вібрації та газових викидів, не супроводжується сейсмічними впливом на поруч стоять об'єкти.

ХАРАКТЕРИСТИКА МАТЕРІАЛУ
НРВ-80 являє собою порошкоподібний матеріал на основі оксиду кальцію і володіє лужними властивостями. Матеріал є пилять, що не пальним, що не вибухонебезпечним, кольору від білого до сіро-жовтого з різними відтінками. Тиск розширення становить 80-120 Мпа (800-1200 кг / см кв.) Витрата сухої речовини на 1 погонний метр шпуру діаметром 40 мм становить 1,50 кг.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОЇ СУМІШІ
Приклад приготування з 6 кг порошку:
- У відро ємністю 10-12 л вливають 1,9 - 2,0 л води, в яку додають ретельно Переміщених пластифікатор СП-6 в кількості 100-240 мл, після чого отриману суміш збовтують. У готовий розчин при постійному перемішуванні малими порціями засипають 6 кг порошку НРР-80. При необхідності приготування інших кількостей суміші, кількість компонентів змінюється у відповідній пропорції.
УВАГА! - Ретельно відміряйте необхідну кількість води від взятої маси порошку НРР-80. Воно не повинно перевищувати 30 - 34%. В іншому випадку тиск розширення різко знижується. - Температура води для замішування НРР-80 в літній період повинна становити від 10 ° С до 20 ° С; в зимовий період від 20 ° С до 50 ° С залежно від температури руйнується об'єкта.

Буріння 
У руйнованому об'єкті буряться шпури діаметром 25 - 45 мм. Діаметр шпуру і крок останніх визначається фізико-механічними властивостями руйнується матеріалу, а також вимогами до габаритів відокремлюваних частин. Чим більше діаметр шпуру і його глибина, тим більше розвивається тиск розширення. Глибина шпуру повинна становити від 70 до 100% необхідної глибини руйнування в залежності від властивостей міцності і пластичності руйнується матеріалу.
УВАГА! - Відсутність в руйнованому об'єкті трьох вільних пересічних поверхонь вимагає додаткових технологічних заходів;
- Виконання замкнутих приямків і поглиблень вимагає спеціальних технологічних заходів та обладнання;
- Руйнування об'єктів малої товщини (менше 300 мм) вимагає спеціальних технологічних заходів;
- Збільшення діаметра шпуру і зменшення його глибини призводить до небезпеки викиду робочої маси НРР-80 з шпуру.

ЗАПОВНЕННЯ шпурів
Після приготування робочої суміші остання заливається в шпури до їх повного заповнення. Час роботи з готовою порцією маси не повинна перевищувати 10-15 хв. Шпури перед заливкою відчищаються від пилу та уламків шляхом продувки. Якщо в шпурі є вода її необхідно видалити. При високому водопоглинанні руйнується матеріалу (старий бетон, тріщинуватості гірська порода) шпур попередньо заповнюється водою, але перед заливкою в нього робочої маси НРР-80 вода видаляється.
УВАГА! Заповнені робочою масою НРР-80 шпури слід екранувати від атмосферних опадів і прямого нагріву сонячними променями.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати в сухому приміщенні на дерев'яних піддонах при температурі не вище 20 ° С. Гарантійний термін зберігання - 6 місяців.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
* При проведенні робіт з НРР-80 необхідно надягати захисні окуляри, респіратор, рукавиці;
* При попаданні речовини на шкіру або в очі, необхідно негайно промити їх водою і звернутися до лікаря;
* Категорично забороняється заглядати в шпури, т. К. При порушенні правил приготування НРР-80 можливий мимовільний викид суміші з шпуру.

УПАКОВКА
* Мішки по 50 кг. Пластифікатор, сповільнювач реакції в комплекті.NRV-2
Вищенаведені дані є керівництвом по застосуванню. Оскільки саме виконання робіт знаходитися поза нашим контролем, наша відповідальність обмежується якістю поставленого товару.